فیروزان صنعت

خط تولید تسمه بسته بندی

فیروزان صنعت » خط تولید تسمه بسته بندی

معرفی خط تولید تسمه بسته بندی

یکی از مهم ترین صنایعی که امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده و رونق گرفته، صنعت بازیافت پلاستیک است. همان طور که می دانید رها کردن پلاستیک و مواد بازیافتی در محیط، تاثیر زیادی در آلودگی محیط زیست و حتی آسیب رسیدن به اکو سیستم دارد.

به همین منظور امروزه دستگاه های مختلفی برای رونق هر چه بیشتر فعالیت در زمینه استفاده مجدد از مواد پلاستیکی و بازیافت تولید و عرضه می شود. یکی از خطوط تولید مهم و کاربردی در صنعت بازیافت، خط تولید تسمه بسته بندی است. تسمه بسته بندی به تسمه یا بندی گفته می شود که دور محصولات پیچیده می شود تا محکم تر شود. این تسمه ها در انواع مختلف و با استفاده از متریال های متفاوتی تولید می شوند.

به گونه ای که می توان از آن ها در صنایع مختلف و جهت بسته بندی کردن محصولات متفاوت استفاده کرد. برای تولید تسمه بسته بندی نیاز به تجهیزات منحصر به فرد و خاصی است. بنابراین برای تولید آن لازم است که یک خط تولید تسمه بسته بندی راه اندازی شود.

در صورتی که قصد راه اندازی و فعالیت در این حوزه را دارید، همراه ما باشید تا با قیمت خط تولید، خرید دستگاه های لازم برای تولید تسمه بسته بندی و کلیه موارد مهم در این زمینه آشنا شوید.

محصولات اخیر

قیمت خط تولید تسمه بسته بندی

برای راه اندازی کردن خط تولید کسب و کارهای مختلف و شروع فرایند تولید، نیاز به تجهیزات مختلفی است. یکی از مهم ترین موارد برای تولید تسمه بسته بندی، تهیه مواد اولیه است. همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، تسمه های بسته بندی با استفاده از متریال های مختلف تولید می شوند. بنابراین به مواد اولیه مختلفی برای تولید شدن نیاز دارند.

علاوه بر این، با توجه به تفاوتی که بین مواد اولیه وجود دارد، ممکن است نیاز به تجهیزات بیشتر یا کم تری برای تولید تسمه باشد. بر همین اساس هزینه و قیمت خط تولید تسمه بسته بندی با توجه به موارد ذکر شده، برای هر تولید کننده متفاوت خواهد بود.

خرید خط تولید تسمه بسته بندی

از آن جایی که توجه و اهمیت دادن به محیط زیست، بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته، تولید محصولات قابل بازیافت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از محصولاتی که امکان بازیافت مجدد آن وجود دارد، تسمه بسته بندی است. یکی از بهترین ویژگی های تولید تسمه بسته بندی نوع پلاستیکی آن، این است که زمان تولید نیاز به انرژی کم تری دارد. علاوه بر این، مواد اولیه ای که برای تولید این نوع تسمه استفاده می شود، قابل بازیافت است. به گونه ای که حتی می توان آن را چندین بار بازیافت و مجددا تولید کرد.

علاوه بر این، فرایند بازیافت تسمه بسیار آسان و سریع خواهد بود. به گونه ای که حتی بازیافت آن هم هزینه کم و مناسبی دارد. در واقع برای بازیافت مجدد آن نیز امکان استفاده از روش های مختلف بازیافت کردن نیز وجود دارد. در نتیجه می توان گفت که ضایعات کم تری تولید می کند. همین ویژگی ها سبب شده که خط تولید تسمه بسته بندی بیش از پیش رونق بگیرد. برای راه اندازی و خرید خط تولید تسمه های بسته بندی، نیاز به تجهیزات و دستگاه های مختلفی است که باعث افزایش روند تولید این تسمه ها در حجم زیاد می شود.

تنوع در تولید انواع تسمه ها سبب شده که امکان خرید و فروش تسمه های بسته بندی با عرض و ضخامت های مختلف وجود داشته باشد. چرا که استفاده از تسمه جهت بسته بندی محصولات مختلف باعث می شود که بتوان به راحتی آن ها را جابه جا کرد. چون تسمه مانند کمربندی است که زمان بسته بندی دور محصولات پیچیده می شود.

خرید دستگاه تولید تسمه بسته بندی

در پاراگراف بالا در مورد راه اندازی خط تولید تسمه بسته بندی صحبت شد. برای شروع به کار کردن این خط تولید، نیاز به دستگاه های مختلفی است. در واقع فرایند تولید تسمه بدین صورت است که از یک سیستم اکسترودر کردن استفاده می شود. در واقع در این خط تولید، مواد اولیه با استفاده از دستگاه اکسترودر به قطعات کوچک تر و بسیار ریز تبدیل می شوند. سپس می توان تنظیمات مورد نظر را دستگاه تولید تسمه بسته بندی اعمال کرد. به گونه ای که قابلیت تولید تسمه با عرض و ضخامت های مختلف را داشته باشد.

در واقع یکی از ویژگی های مطلوبی که باعث افزایش استقبال و خرید دستگاه تولید تسمه بسته بندی شده، این است که می توان انواع تسمه های پلاستیکی را در عرض و با ضخامت های مختلف تولید کرد. در واقع هدف از این کار این است که صنایع مختلف برای بسته بندی محصولات با وزن و ویژگی های مختلف بتوانند با استفاده از این تسمه ها، محصولات خود را بسته بندی و آماده کنند.

سفارش و خرید خط تولید تسمه بسته بندی

اهمیت بسته بندی کردن صحیح و ایمنی محصولات مختلف زمان ارسال آن ها به نقاط مختلف تا حدی افزایش پیدا کرده که صنایع مختلف برای افزایش اعتماد خریداران ترجیح می دهند، از محصولات خوب و با کیفیت برای بسته بندی استفاده کنند. در این شرایط خرید تسمه بسته بندی بهترین گزینه است. چرا که قابلیت و امکان استفاده از آن برای بسته بندی کردن محصولات مختلف وجود دارد. به گونه ای که می توان گفت صنایع مختلف زیر می توانند جهت بسته بندی و ارسال و حمل و نقل راحت محصولات خود، اقدام به خرید تسمه بسته بندی کنند:

  • صنایع نساجی
  • فروشگاه های لوازم خانگی
  • صنایع نساجی
  • صنایع غذایی
  • صنایع بسته بندی
  • صنعت حمل و نقل و فروش عمده محصولات

با توجه به این که نوع محصولات و حجم محصولاتی که صنایع ذکر شده، حمل و نقل می کنند، متفاوت است؛ بنابراین عرض و ضخامت و حتی طول تسمه هایی که برای هر صنعت استفاده می شود نیز مختلف خواهد بود. بنابراین افرادی که قصد راه اندازی و سفارش و خرید خط تولید تسمه بسته بندی را دارند، ابتدا باید نیاز سنجی کرده و سپس متناسب با نیاز و تقاضای خرید دستگاه ها و تجهیزات لازم را خریداری کنند. چرا که هر صنعت با توجه به حجم و نوع محصولات خود نیاز به تسمه بندی های مختلف با اندازه و ضخامت مختلف دارد.

تولید تسمه بسته بندی

پس از تهیه کردن و نصب دستگاه های تولید تسمه بسته بندی، می توان متناسب با نیاز و سفارش مشتریان، تنظیمات لازم را روی دستگاه اعمال کرد. یکی از بهترین ویژگی های خط تولید تسمه بسته بندی این است که بسیار انعطاف پذیر می باشد. بدین صورت که با اعمال تنظیمات مورد نظر امکان تولید تسمه با اندازه های مختلف از جمله  32 – 25 – 19 – 16 – 14 – 12 میلی متر و با ضخامت از 4/0 الی 50/1 میلی متر وجود دارد. یکی از ویژگی های دیگر خرید دستگاه تولید این محصول این است که حجم تولید بسیار بالا و قابل توجهی دارد.

به صورتی که می توان 1 تن از مواد اولیه موجود برای تولید تسمه را، استفاده و محصول مورد نظر را ظرف مدت یک ساعت تولید کرد. یکی از ویژگی های قابل توجه خرید و راه اندازی خط تولید این محصول این است که هر خریدار متناسب با نیاز و حجم تولیدات خود می تواند، دستگاه مورد نیاز را تهیه کند. چرا که امکان تولید تسمه از 150 کیلوگرم تا 1 تن در ساعت وجود دارد. در روند تولید تسمه، استفاده از متریال مرغوب اهمیت زیادی دارد. در واقع با استفاده از متریال های با کیفیت می توان گفت که تسمه ها مقاومت بسیار زیادی در برابر خرد شدن و خم شدن دارند و به راحتی آسیب نمی بینند.

2 پاسخ

  1. تسمه بسته بندی با سایزهای مختلف چه کاربردهایی دارد و آیا تسمه pet مقاومت کافی در بسته بندی را دارد؟

  2. مواد اولیه برای کار با دستگاه چیست و چگونه تامین میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *